Zomato teslimatçısının Mumbai'nin kenar mahallesindeki 500 rupilik odası internette viral oldu, karısı üç aylık kirasını ödüyor | Trendler

betül

Member
Bir Zomato teslimatçısının Mumbai'nin gecekondu bölgesindeki mütevazı evinde yaptığı gezi milyonlarca izleyiciyi etkiledi. Hatta içlerinden biri önümüzdeki üç ayın kirasını ödemeyi bile kabul etti. Pranjoy Borgoyary, Mumbai'de teslimat şoförü olarak çalışmak için kuzeydoğu Hindistan'daki evinden taşındı. Gelecek vaat eden bir şarkıcı ve eyalet düzeyinde bir futbolcu, şu anda bir gecekondu mahallesinde ortak bir dairede yaşıyor.

Bir Zomato dağıtım şoförünün odasını gezmesi viral oldu. (Instagram/@qb__.07)

Borgoyary, başka biriyle paylaştığı küçük odasının etrafını gösteren bir Instagram Habersunu paylaştı. Odaya çok dar bir yoldan ulaşılıyor – o kadar dar ki Zomato temsilcisi yana doğru hareket etmek zorunda kaldı. Videoda “Boğucu” diyor.

Sokağın sonunda aynı derecede dar bir demir merdiven Borgoyary'nin parasını ödediği küçük odaya çıkıyor. ₹Ayda 500. Lekeli duvarlar, odanın her santimetrekaresinin kıyafetlerle kaplı olması ve bir köşede oturan bir kedi yavrusu ile Mumbai'de alanın bir lüks olduğu açık.

Aşağıdaki Haberya göz atın:

Video Instagram'da 4,4 milyondan fazla izlendi ve yüzlerce yorum aldı. Birçok Instagram kullanıcısı, Zomato dağıtım şoförünü sağlık sorunlarına rağmen sıkı çalışmasından dolayı överken, diğerleri kalabalıktan şaşkına döndü.

“Ayrıca bir kedi yavrusuna da bakıyorsun. Bir kişi Instagram'da “Nezaket sıkıntısı yok” diye yazdı.

“Mücadele gerçek. Allah sizden razı olsun” dedi bir başkası.

Üçüncü bir Instagram kullanıcısı, “Bunu büyütmede ve bundan çok daha iyi bir yere taşınmada iyi şanslar!” yorumunu yaptı.

Gönderiye rastlayan X kullanıcısı Khushi o kadar etkilendi ki ödemeyi yaptı ₹Borgoyary için üç aylık kira olarak 1.500.

Zomato temsilcisinin hiçbir zaman yardım istemediğini ve bunu kendi inisiyatifiyle teklif ettiğini açıkladı.

Khushi, HT.com'a “Bu Haberyu doğrudan Dharavi gecekondu mahallesinden gördüğümde gerçekten kalbim kırıldı” dedi. “Onun müzik kariyerini Mumbai'de sürdüren bir Zomato çocuğu olduğunu gördüğümde büyük bir değişiklik gibi göründü. Bir hayalini gerçekleştirmek için oraya taşındı. Ben de kira konusunda endişelenmesine gerek kalmasın diye biraz para vermek istedim.”