Xavier’in Öğrencileri ‘Kabhi Kabhi Aditi’ Şarkısını Yeniden Keşfetti ve Ödül Kazandı | Bombay’dan Haberler

betül

Member
Bombay: St Xavier’s College, Dhobi Talao’dan bir grup öğrenci, kampüste çekilen ve göze çarpan bir şekilde üniversitenin galeri şovlarının yer aldığı ‘Jaane Tu…Ya Jaane Na’ filminden hit ‘Kabhi Kabhi Aditi’yi yeniden canlandırdı. koridorlar ve ikonik merkezi dörtgen.

St. Xavier öğrencileri “Kabhi Kabhi Aditi” şarkısını yeniden keşfediyor ve ödüller kazanıyor

Geçen hafta viral hale gelen, 1.6 lakh’tan fazla izlenen ve artmaya devam eden Haber, St Xavier’s College Ders Dışı Komitesi (ECC) tarafından Instagram’da yayınlandı.

Öğrenciler, aynı konumları popüler Bollywood numarasını yeniden canlandırmalarına dahil etmek için her yolu denediler. Aktörler Genelia D’souza, Imran Khan ve orijinal şarkının geri kalanının kıyafetlerini özelleştirmek için çaba gösterildi. Yeni sürüm, giden ECC öğrencilerinin vedalarını kutlamak için oluşturuldu.

Çalışma, Aamir Khan Productions’ın sosyal medya hesabından da övgüyle karşılandı. Yapım evi klibi Instagram’da yeniden yayınladı ve şöyle yazdı: “Kabhi Kabhi Aditi şarkımızın bunca yıldan sonra sizin tarafınızdan beğenildiğini görmek gerçekten güzel. Güzel iş millet.”

Üçüncü sınıf lisans öğrencisi ve ECC Başkanı Laksh Dugar şunları söyledi: “Son sınıf öğrencilerimize yenilikçi bir şekilde nasıl veda edebileceğimizi düşünüyorduk. Bir gece Reels izliyordum ve bu şarkının bir klibini gördüm. Yeniden yaratma fikrini üniversiteli meslektaşım ve kameraman Aryaman Verma ile hemen paylaştım.

Müzik Habersunu yöneten Verma, “Bu fikri duyduğumda, orijinal şarkılardaki tüm açıları nasıl yakalayabileceğimi düşündüm. Sonra hepimiz bunun hakkında konuştuk, tüm sorunları çözdük ve çekime başladık. Küçük kameramızla bile iyi bir çıktı aldık ve işimizden memnun kaldık.”

Bu çalışmaya dahil olan öğrenciler, Haberya bu kadar olumlu bir tepki beklemediklerini itiraf ettiler. Dugar, “İlham vericiydi. Şimdi, 11 Nisan’da üçüncü yılımıza veda ederken, kutlamaya ve bunun gibi daha fazla an yaratmaya karar verdik.” ECC’de öğrenciler birkaç yıldır bu tür yenilikçi şeyler yapıyorlar, ancak bu fikir viral oldu ve ECC’ye bir şans verdi. spot ışığı

ECC Başkanı Profesör Ashma Agarwal şunları söyledi: “Bu komite ile öğrencileri yenilikçi bir şeyler yapmaya teşvik ediyoruz, bu nedenle yaratıcılıklarını ve yeteneklerini bu şekilde ifade etmelerini görmek harika. Çok iyi yaptın.”