Virar toplu tecavüz davası: Tutuklanan ikili 27 Mart’a kadar gözaltında tutuldu | Bombay’dan Haberler

betül

Member
MUMBAI: Virar Doğu’daki ormanlık alanda erkek arkadaşına saldırıp soyunduktan sonra 20 yaşındaki bir kadına toplu tecavüz ettikleri iddiasıyla Perşembe günü tutuklanan iki adam, Cuma günü 27 Mart’a kadar Vasai’deki bir mahkeme tarafından gözaltına alındı.

Kadının erkek arkadaşı Cuma günü kız arkadaşına ikili tarafından tecavüz edilince dayanamadığını söyledi: “Az önce yanımda bir şişe aldım ve sanıklardan birinin kafasına vurdum. Kanamaya başlayınca diğer sanık yardımına koştu. Bir fırsat gördüm ve hemen kız arkadaşıma kendini kurtarıp kaçmasını söyledim” diyen adam, “Önce onun güvenliğini istedim.” (HT fotoğrafı)

25 yaşındaki Dheeraj Soni ve 24 yaşındaki Yash Shinde olarak tanımlanan sanıklar polise kadın ve erkek arkadaşını kucaklaşıp öpüşürken gördüklerini söylediler. Polis memurları, sabıka kaydı olmayan iki kişinin kendilerinden zorla para alma fırsatı bulduğunu söyledi. Memur, ikilinin önce çiftin Haberlarına ve fotoğraflarına tıkladığını ve bunları internette yayınlamakla tehdit ettiğini sözlerine ekledi.

Virar East’in Chandansar bölgesinde ikamet eden sanıklar tuhaf işlerde çalışıyor. Virar Karakolundan bir polis memuru, “Soni ve Shinde arkadaşlar ve akşam yürüyüş yapmak için ormanlık alanı ziyaret ediyorlar” dedi. “ikisi de sordu €Fotoğrafları silmek için çiftten 5.000 dolar, ancak çift bu kadar paralarının olmadığını söyleyince sanık bunu talep etti. €2.000,” dedi Virar karakolunda baş polis müfettişi Rajendra Kamble.

Müzakerelerin ardından maktul teslim oldu. €500 internetten, paranın geri kalanını zorla aldılar, erkekler telefonunu, saatini ve kadının küpelerini kaptı. Memur, “İki sanık, arkadaşına saldırıp soyundu” dedi.

Kadına cinsel saldırıda bulunan iki erkek, erkeğin elbise ve eşyalarını alarak olay yerinden kaçtı. Memur, “Kadın korktu ve erkeklerin kaçtığını görünce o da erkek arkadaşını orada bırakarak olay yerinden ayrıldı” diye ekledi.

Arkadaş saat 18:30’da kendine geldi ve vücudunu örtecek paçavralar aradı. Memur, “Ormandan çıktığında, yerel halk onun alnından kanlar içinde olduğunu gördü ve polisin acil durum numarasını aradı” dedi.

Kadının erkek arkadaşı Cuma günü kız arkadaşına ikili tarafından tecavüz edilince dayanamadığını söyledi: “Az önce yanımda bir şişe aldım ve sanıklardan birinin kafasına vurdum. Kanamaya başlayınca diğer sanık yardımına koştu. Bir fırsat gördüm ve hemen kız arkadaşıma kendini kurtarmasını ve kaçmasını söyledim” diyen adam, “Önce onun güvenliğini istedim” dedi.

Yarasını sarmak için yerel bir kliniğe giden Soni, burada Virar polisi tarafından tutuklandı. Kamble, “Şu anda kadının tıbbi raporlarını bekliyoruz ve sanığın başka birini hedef alıp almadığını da öğreniyoruz” dedi.