Videolar | İtalyan DJ Mumbai’de şoförle kavga etti | Bombay’dan Haberler

betül

Member
İtalyan bir DJ olan Olly Esse, Mumbai’de bir kadınla arabasının Olly’nin “park yasağı” olarak tanımladığı bir alana park edilmesiyle ilgili hararetli bir tartışmaya girdi. Kadın, arbede sırasında arabasının “tekmelendiğini” iddia etti.

Olly Esse, bağırmasına rağmen araba kendisine doğru ilerlemeye devam edince arabadan korktuğunu söyledi. (Kaynak: Twitter/@ollyesse)

Ayrıca okuyun | Kameraya kaydedildi: Mumbai’de her gece bir bar kavgasında yumruklar ve yumruklar

DJ, Cuma günü Mumbai Polisini etiketlediği ve insanların sokakta onlara nasıl davrandığına dair kanıtları olduğunu iddia ettiği olayın Habersunu Twitter’da paylaştı. Polisin tavsiyesi üzerine Olly Esse, Bandra Polis Karakoluna bir vaka bildirdi.

Olly Esse, o sırada sürücünün telefonla konuştuğu ve “Böylece arabası benim ayağımla durdu” dediği, bağırmasına rağmen arabanın kendisine doğru ilerlemeye devam ettiği için arabadan korktuğunu söyledi.

Video görüntülerinde araç sürücüsünün “Arabama tekme atmamalısın” dediği görülürken, Esse arabanın yaya bölgesine park edildiğini iddia etti. İki kadın, şehrin sokaklarında kavga ederken görüntülendi.

Ayrıca okuyun | Odisha sahilinde sarhoşken kavga eden adam, arkadaşının cinsel organını kesti: polisler

Videoyu paylaşan Esse, “Bu hanımefendi arabasını PARK YOK bölgesinin ortasına park etti. Sokak satıcıları TÜM kaldırımı işgal etti, bu yüzden yaklaştılar ve TELEFONDA olduğu için beni ezeceğinden çok korktular ve bağırışım hiç dikkat çekmedi, bu yüzden ayağımla arabasını durdurdu.

“Bu yüzden Haberlar çekiyorum çünkü insanlar bu durumun mümkün olduğuna bile inanmıyor. İstemiyorum, dedi, dedi. Sokaktaki insanlar tarafından bana nasıl davranıldığına dair gerçek bir KANITIM var” dedi.

2018’in başlarında Olly Esse, Haydarabad’daki Rajiv Gandhi Uluslararası Havaalanında bir Air India taşeron çalışanı tarafından saldırıya uğradığına dair iddialarda bulundu. Bu iddia ulusal havayolu tarafından yalanlandı.

DJ daha sonra sosyal medyada bir Air India uçuşuyla dokuz saat gecikerek Delhi’ye seyahat ettiğini açıkladığı bir Haber paylaştı. Yardım istemek için Air India gişesi ile temasa geçmiş, ancak gişe memurunun kendisine düzgün bir şekilde cevap vermediğini iddia etmiştir.