Şüpheli eski sürücü, Sonu Nigam’ın babasından hırsızlık yaptığı için polis tarafından tutuklandı | Bombay’dan Haberler

betül

Member
MUMBAI: Perşembe günü Oshiwara polisi, hırsızlıkta baş şüpheli olarak ortaya çıkan şarkıcı Sonu Nigam’ın babası Agamkumar Nigam’ın eski şoförünü sorguladığı için tutuklandı €Eski işvereninin evinden 72 lakh.

“Yaşlı adam için görevde olduğu için kendisine daire için bir dizi anahtar verildi. Ayrıca evin etrafında yardım eder veya gerektiğinde temel ihtiyaç maddeleri veya bakkaliye getirirdi. Oshiwara polis memuru, “Agamkumar’ın çocukları için anahtarın şoförde olması mantıklıydı” dedi. (HT FOTOĞRAF)

Sürücü Agamkumar için yaklaşık sekiz aydır çalışıyordu ve yakın zamanda kovuldu. Polis, sürücünün hangi koşullar altında serbest bırakıldığını ve nigamlara karşı herhangi bir kötü niyet besleyip beslemediğini ve bu nedenle sorgulanmak üzere götürülüp götürülmediğini araştırdıklarını söyledi.

Şarkıcının kız kardeşi Çarşamba günü babası adına polise şikayette bulundu. €Pazar ve Pazartesi günleri arasında evinden 72 lakh nakit kayboldu.

Şikayette Agamkumar’ın hem Pazar hem de Pazartesi günü evinden ayrıldığı belirtildi. Pazar öğleden sonra öğle yemeği için Versova’daki Nikita’ya gitti, Pazartesi günü ise Sonu’nun 7 bungalovdaki evini ziyaret etti.

“Pazartesi akşamı beni aradı ve evdeki kiralık kasalardaki paraların gittiğini söyledi. bir dolap vardı €40 lakh ve diğeri vardı €32 lakh. Dolaplar hasarlı bulunmadı” dedi.

Başvuran ayrıca polise, şüphelinin Nigam kıdemli’nin yaşadığı binadan elinde birkaç çantayla çıktığını gösteren CCTV görüntülerini de sunmuştur.

Batı bölgesindeki üst düzey yetkililer, geçtiğimiz günlerde işinden kovulan sürücünün sorgulanmak üzere evinden alındığını doğruladı.

FIR’da şikayetçi, sürücü Rehan’ın işten çıkarılmadan önce yaşlı adam için yaklaşık sekiz ay çalıştığından bahsetmişti.

“Yaşlı adam için görevde olduğu için kendisine daire için bir dizi anahtar verildi. Ayrıca evin etrafında yardım eder veya gerektiğinde temel ihtiyaç maddeleri veya bakkaliye getirirdi. Oshiwara polis memuru, “Bu nedenle, Agamkumar’ın çocukları için anahtarın sürücüde olması mantıklıydı” dedi.