Mumbaili emlakçı boş zamanlarında çekçek kullanıyor ve bu hayat tüyolarını paylaşıyor. Görüntüle | Trendler

betül

Member
Taksi veya araba şoförleriyle yapılan sohbetler, beklenmedik sevgi dolu anlara ve iç açıcı hikayelere yol açabilir. Bu, RJ'in Mumbai'de arabaya bindiğinde yaşadığı şeyin aynısıydı. Hobi olarak otomatik çekçek kullanan, sevgiyle Anna olarak bilinen bir emlakçıyla tanıştı.

Resimde Mumbai'den bir emlakçının boş zamanlarında otomatik çekçek kullandığı görülüyor. Şehirde iki dairesi olduğunu söylüyor. (Instagram/@rjalokita)

RJ Alokita, Anna ile yaptığı konuşmanın Habersunu Instagram'da paylaştı. Ayrıca klibin içeriğini belirtmek için uzun bir başlık ekledi. “Hobisi çekçek kullanmak olan Chembur ke 'Anna'yla tanışın!”

Adamla Vidyavihar tren istasyonundan arabaya binerken tanıştığını söyledi. “Herkesin sanki onu tanıyormuş gibi ona bu kadar sıcak tepki vermesine şaşırdım. Merakımdan ona buradaki herkesi tanıyıp tanımadığını sordum. Tam olarak Haberda görebileceğiniz şeyleri yanıtladı” diye ekledi.

İyileşme etkileşimine buradan göz atın:

130.000'den fazla izlenme sayısına sahip olan Habernun şu anda neredeyse 10.000 beğenisi var. İnsanların ilgisini çekti ve birçok kişi Haberya sıcak yorumlar bıraktı.

Instagram kullanıcıları bu viral Haber hakkında ne dedi?

“Onun gibi birçok insan var. Ev korumamın bile mahallede iki dairesi var ama evde oturmak yerine emekli olduktan sonra da çalışmaya devam edebilmek için güvenlik görevlisi olarak çalışıyor” diye bir Instagram kullanıcısı paylaştı.

Bir başkası ise şunları ekledi: “Babam emekli ama hâlâ çalışıyor. Günlük çalışmanın zihnini taze tuttuğunu ve Mumbaikar'ın yaydığı ruhun da bu olduğunu düşünüyor.” Üçüncü bir kişi şunu ekledi: “Bu ruhu seviyorum.” Dördüncü bir kişi de araya girip şunu yazdı: “Bu, günü kurtardım.”

Hobisinin peşinde koşan adamın bu Habersu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Canlı skorlar, maç istatistikleri, infografikler ve çok daha fazlası için tek adresli mağaza olan Crickit ile her büyük vuruşu, her kaleyi takip edin. Şimdi keşfedin!

Daha fazla gör

Hindistan'dan ve dünyanın dört bir yanından son dakika haberleri, viral haberler, Haberlar, fotoğraflar ve hava durumu güncellemeleriyle ilgili en son güncellemeleri alın

Haberler / Popüler / Mumbaili emlakçı boş zamanlarında çekçek kullanıyor ve bu hayat tüyolarını paylaşıyor. Görüş