Mumbai'deki Siddhivinayak Tapınağı'na ilk ziyaretinde Rus vlogger: “Tapınaktan şununla ayrıldım…” | Trend olan

betül

Member
Şu anda Goa'da yaşayan Rus vlogger Mariia Chugurova, yakın zamanda Mumbai'nin tanrı Ganesha'ya adanan Siddhivinayak Tapınağını ziyaret etti. Instagram'da viral olan deneyimini filme aldı.

Rus vlogger Mariia Chugurova, Mumbai'deki Siddhivinayak Tapınağı'nda. (Instagram/@mariechug)

“Namaste dosto [friends]Chugurova Haberyu paylaşırken şunları yazdı: “Bugün gerçekten özel bir gündü çünkü Mumbai'nin en saygı duyulan ve ünlü yerlerinden biri olan Siddhivinayak Tapınağı'nı ziyaret etme fırsatı buldum.”

Yalnızca HT Uygulaması üzerinden en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!

Sonraki birkaç satırda tapınakta nasıl hissettiğini paylaştı: “Tapınaktaki enerji elle tutulur cinstendi ve topluluk duygusu iç açıcıydı. Bu, imanın gücünün ve ortak inançların birleştirici gücünün bir hatırlatıcısıydı. İnananlardan oluşan uzun sıraya katıldığımda, etrafımdaki herkesle derin bir bağ kurduğumu hissettim; her biri kendi umutlarını, hayallerini ve dualarını beraberinde getiriyordu.”

“Tapınaktan bereket dolu bir kalple ve huzurlu bir zihinle ayrıldım; bu deneyime ve böylesine zamansız ve güzel bir şeyin parçası olma şansına minnettarım!”

Videonun başında Chugurova, “Bugün Mumbai'nin en ünlü tapınağı Siddhivinayak'a geliyorum” diyor. Video devam ederken bir pooja thali satın alıyor ve tapınağın önündeki uzun kuyrukta sırasını bekliyor.

“Çok kalabalık, bu kadar çok insan olmasına rağmen herkes sizi itiyor, herkes sizi hareket ettirmeye çalışıyor çünkü bunu çok hızlı yapmanız gerekiyor. Ama yine de kendini çok şanslı hissediyorsun. Rus vlogger Habernun sonuna doğru “Bunu açıklayamazsınız” diyor.

Videoyu buradan izleyin:

Chugurova'nın 23 Mayıs'ta yayınlanan Habersu Instagram'da hızla yayıldı ve 3,2 milyondan fazla izlendi. Hatta birçok kişi yorum kısmına Haberyla ilgili görüşlerini bıraktı.

Buradaki bazı yorumlara göz atın:

Birisi “Güzel” dedi.

“Vay be” dedi bir başkası.

Üçüncüsü şunu ifade etti: “Tanrı Ganesha seni kutsasın.”