Mumbai'deki Kamathipura'da büyük yangın, 1 ölü, 16 itfaiye aracı olay yerinde | Mumbai Haberleri

betül

Member
Perşembe ve Cuma geceleri Mumbai'nin Kamathipura bölgesindeki Grant Yolu üzerindeki Timber Mart'ta büyük bir yangın çıktı. Yetkililer, suçu kontrol altına almak için toplam 16 itfaiye aracının ve yüksek bir binadan iki su borusunun olay yerine geldiğini söyledi.

Mumbai'de Bilal Camii yakınındaki Shuklaji Caddesi'ndeki Timber Mart'ta yangın. (HT Fotoğraf: Anshuman Poyrekar)

Yangında şu ana kadar 1 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi. ANI haber ajansının Brihanmumbai Belediye Kurumu'ndan (BMC) aktardığına göre kimliği belirsiz bir erkek kişinin kömürleşmiş cesedi söz konusu binanın banyosunda bulundu ve Ambulans 108'deki JJ Hastanesi'ne götürüldü.

Ram Mandir ile ilgili en son güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin! buraya tıklayın

İtfaiye ekiplerine göre olay gece saat 02.00 sıralarında meydana geldi ve yangın binanın iki katında sınırlı kaldı. Alevler nedeniyle yakındaki bir alışveriş merkezi ve yüksek bina boşaltıldı.

16 itfaiye aracına ait toplam 10 su hattı (kuzeyden beş hortum, batıdan iki hortum ve güneyden üç hortum) faaliyettedir.

İtfaiye Şefi Ravindra Ambulgekar'a göre, alevler o yöne doğru ilerlerken, yüksek katlı bir bina sakinlerinin aşağı inmesi istendiğinde yangının kontrol altına alınması başladı.

Etkilenen yoldaki trafik durduruldu ve bölgede çalışan BEST otobüslerinin güzergahı değiştirildi.

(Ofis girişi ile)