Araba Thane’e çarptığında sürücü öldü | Mumbai’den gelen mesajlar çok sayıda araca çarptı

betül

Member
Bombay: Çarşamba gecesi Doğu Ekspresi Otoyolu, Thane’deki Viviana alışveriş merkezi yakınında çok araçlı bir çarpışmada hız yapan bir arabanın park halindeki otomatik çekçekine çarpması sonucu bir otomatik çekçek sürücüsü öldü ve bir diğeri yaralandı.

Thane, Hindistan – 02 Mart 2023: Polis, 02 Mart 2023 Perşembe, Hindistan’ın Thane kentindeki Jüpiter Hastanesi yakınlarında bir vur-kaç olayında bir sürücünün çarparak kaçarak ölümüne neden olan bir otomatik çekçekin parçalanmış kalıntılarını inceliyor. (Praful) Gangurda/HT Fotoğraf) (HT PHOTO)

Thane Belediye Şirketi (TMC) Bölgesel Afet Müdahale Hücresine (RDMC) göre, sürücü arabayı terk etti ve kurbana yardım etmeden olay yerinden kaçtı.

Ölen kişinin Thane’den 32 yaşındaki Abhimanyu Prajapati olduğu ve yaralanan sürücünün 40 yaşındaki Vakil Ahmad Ansari olduğu belirlendi.

Hızlanan araba kontrolünü kaybedip iki otomatik çekçeke ve yol kenarına park etmiş başka bir dört tekerlekli araca çarptığında saat 23.00 sularıydı. Çarpışma o kadar şiddetliydi ki, her iki otomobildeki sürücüler de ciddi şekilde yaralandı. Bunlardan biri Thane’deki bir hastanede tedavi altına alınırken öldü. Yaralı sürücünün şikayeti üzerine Rabodi Polis Karakolunda olay kaydı yapıldı.

RDMC’den Ganesh Koli, yaralı sürücüyü gördü ve onu diğer halkla birlikte ambulansla yakındaki bir hastaneye götürdü.

“İşten sonra uğradım ve arabanın iki arabalı çekçeklere ve başka bir arabaya çarptığını gördüm. Her iki sürücü de yaralandı. Diğer sürücü hafif yaralanırken onu başkalarının yardımıyla çıkardım ve hastaneye götürdüm” dedi.

Rabodi Polis Karakolu Polis Müfettiş Yardımcısı Avinash Evala, “Bir dava kaydettik ve sanığın izini sürmek için arabanın detaylarına dayalı bir soruşturma başlattık” dedi.

• YAZAR HAKKINDA

Sajana, Kalyan’ın muhabiridir ve HT’nin Thane baskısı için sivil ve kültürel konuları kapsayan yaklaşık dört yıllık bir deneyime sahiptir.
    …ayrıntılı olarak görün

En iyi haber bültenlerimize abone olun