Baby&me Yenidoğan Islak Mendili

şebnem

New member
Baby&me Yenidoğan Islak Mendili

Bebek ıslak mendilleri piyasasında en çok kullanılan ve en çok tercih edilen bebek ıslak mendili diyebiliriz. Baby&me ıslak mendil fiyatı 2023 itibari ile 3lü paketi 39.90 TL. İçeriğindeki zeytinyağlı formülü ile gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz kaliteli bir bebek mendili.

Baby&me Islak Mendil Kullananlar – Anne Yorumları
  • Bir paket denemek için aldım memnun kaldım. Annelere öneriyorum.
  • Bence harika bir ürün. Şimdi 4 yaşında olan kızımda kullanmıştım. 5 aylık ikinci kızımda da gönül rahatlığıyla kullanıyorum. kapaklı olması da büyük rahatlık!
  • Baby&me nin pamuk.mendilini doğumdan itibaren kullanıyorum.bu ıslak mendili de gezmeye dışarı çıkınca kullanıyorum çok.memnunum.ama bence en sağlıklısı ıslatılmış pamuk mendil ile silmek.
  • Ya başta şüpheyle yaklaştım hadi pişik ederse tahriş ederse diye ama vallahi süper bu kutuyu al rahat 4 5 ay gidiyor tavsiye ediyorum anneler içiniz rahat olsun benden 10 puan
  • Baby&me nin diğer ürünlerini beğendiğim için ıslak mendiline de şans vermek istedim. Ürün çok güzel ve kullanışlı .
  • Kızım doğduğu andan itibaren kullanıyoruz güzel bir ürün biz çok memnunuz. Fakat kokusu biraz daha güzel olabilir.